UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niejednej z tych panienek, kiedy przyjdzie przeżyć aborcję świat się przewróci i nie odżałują tego czynu do swojej śmierci. Teraz dają się manipulować, bo im się wydaje, że aborcja to nic takiego wielkiego. Po prostu nic się nie stało.
Empatia