UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak widzę autor tych wypocin niejakie SM wstydzi się podpisac pod tym co toto stworzyło. Nie utrudniali deklu tylko wykonywali swoje obowiązki. Nie ma zgromadzen pow 5 osób, to nie ma. lewactwo musi zrozumieć, że nie jest niczym wyjątkowym, tylko dlatego bo chłopy łażą w lateksach a laski sie strzyga na chłopw, farbują łby i udają pary. To aboczenie, a nie coś czym można sie chwalić i szczycić. A co do ustawy, to zgadzam się z tym, że nie powinna ona wejsc w życie, PIS strzelił sobie w nogę, ale spoób manifestowania niezadowolenia przez lewactwo jest nieakceptowalny. a czy niejaki len kolinski już sie wyspał? tylko nie mów, że "w środę nie idziemy do roboty", bo ty przecież w życiu nie przepracowałeś ani godziny, wyłudzaczu pomocy spłęcznej. ..
kreciol