UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jak widzę autor tych wypocin niejakie SM wstydzi się podpisac pod tym co toto stworzyło. Nie utrudniali deklu tylko wykonywali swoje obowiązki. Nie ma zgromadzen pow 5 osób, to nie ma. lewactwo musi zrozumieć, że nie jest niczym wyjątkowym, tylko dlatego bo chłopy łażą w lateksach a laski sie strzyga na chłopw, farbują łby i udają pary. To aboczenie, a nie coś czym można sie chwalić i szczycić. A co do ustawy, to zgadzam się z tym, że nie powinna ona wejsc w życie, PIS strzelił sobie w nogę, ale spoób manifestowania niezadowolenia przez lewactwo jest nieakceptowalny. a czy niejaki len kolinski już sie wyspał? tylko nie mów, że "w środę nie idziemy do roboty", bo ty przecież w życiu nie przepracowałeś ani godziny, wyłudzaczu pomocy spłęcznej. ..

kreciol