UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem, że od jutra można śmigać bez kagańca i dystansu. Czy demonstracji lewackich obostrzenia nie dotyczą, proszę PIS-u? Osób też tam chyba było trochę więcej jak 5? Czy pojedynczego bezmaseczkowca i seniora na "nienajpilniejszym"wybiegu jednak penalizujemy, jak to ma w zwyczaju państwo z dykty?
hd