UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dopłaty co dają rolnikom powinni dać obywatelom jakby ewentualnie rolnicy przestali dostawać dopłaty za każdą bzdurę i ceny nieco podwyższyli za żywność. Bo i niby te łajzy mają się bogacić naszym kosztem :))