UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dopłaty co dają rolnikom powinni dać obywatelom jakby ewentualnie rolnicy przestali dostawać dopłaty za każdą bzdurę i ceny nieco podwyższyli za żywność. Bo i niby te łajzy mają się bogacić naszym kosztem :))


Anuluj