UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Wszyscy się zjednoczą i będą jeszcze większe strajki. "- A Policja się powinna zjednoczyć i powsadzać ich za kratki, bo tylko na to zasługują !!! Można by było zrozumieć ludzi biednych i głodnych, ale nie tych wypasionych rolników !!!