A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
protest polityczny w covidzie chyba po to aby pozarażać jak najwięcej ludzi. platfusy odpuśćcie chociaż w czasach zarazy !!!
Ludzie nie rozumieją że w samorządach rządzi PO, tj. protestują przeciwko sobie.
@Zbyszek 1 - Widać po wpisach że po trawie i zieleninie. .. nic mądrego nie wynika. ..
"Ludzie nie rozumieją że w samorządach rządzi PO"- a w kraju rządzi PIS, ma bezwzględną większość w Sejmie i podejmuje wszystkie decyzje, za które kiedyś mam nadzieję, odpowie. Ty chyba o tym zapomniałeś, co?
Niech spier. .. ją, rolnicy nie są pępkiem świata, poprawę losu zwierząt PiS już miał wprowadzić 3 lata temu, ale się wycofał bo belzebub z Torunia się sprzeciwił, a PiS się kłania w pół temu bandycie, teraz rolnicy przypomnieli o sobie, nie raz przejeżdżam po wsiach to nie trudno zauważyć w jakich okropnych warunkach przebywają zwierzęta, co tak tym wsiunom i futerkowcom przeszkadza poprawienie bytu i losu zwierzętom?- a no to że trzeba będzie im zapewnić lepsze warunki pod groźbą kary, a te wsiuny traktują zwierzęta bardzo przedmiotowo, jeszcze odszkodowanie dostaną, a z jakiej racji, kto im kazał bogacić się i robić interesy na krzywdzie żywych istot?Jedyny Plus i to duży za "piątkę dla zwierząt"ma PiS ode mnie i nie tylko ode mnie, ale też od wielu którzy mają empatyczne serca i nie jest im obcy los zwierząt, zwłaszcza obrońcy ich praw.
A co kogo obchodzi że pobrali kredyty i nie będą mieli z czego spłacać, ja też z ogromną kwotą kredytu zostałam kiedyś zwolniona z pracy i nikogo to nie obchodziło z czego spłacę
Zen - znowu Ty i Twoje brednie !!! Kasa z UE jest też kasą Polaków, czy wy w końcu to zrozumiecie "biedni"rolnicy???
@Granda - * Dlaczego Policjant na zdjęciu gdzie jest pokazany ciągnik New Holland T7 210,nie ma założonej maski?👏* - bo mu maska opadła jak zobaczył tak kosztowny sprzęt u biednych rolników !!!
@Zen - Cały czas mówią, że budżet UE ma być mniejszy na rolnictwo - zabrać wszystkie dopłaty i po problemie !
Szkoda wielką że przeciwko wsiunom nie wystąpili jeszcze obrońcy praw zwierząt i organizacje Viva-akcja dla zwierząt, patrzą na to z boku zamiast najazd zrobić na wieśniaków