UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Wszyscy się zjednoczą i będą jeszcze większe strajki. "- A Policja się powinna zjednoczyć i powsadzać ich za kratki, bo tylko na to zasługują !!! Można by było zrozumieć ludzi biednych i głodnych, ale nie tych wypasionych rolników !!!