UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Wszyscy się zjednoczą i będą jeszcze większe strajki. "- A Policja się powinna zjednoczyć i powsadzać ich za kratki, bo tylko na to zasługują !!! Można by było zrozumieć ludzi biednych i głodnych, ale nie tych wypasionych rolników !!!


Anuluj