UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Ludzie nie rozumieją że w samorządach rządzi PO"- a w kraju rządzi PIS, ma bezwzględną większość w Sejmie i podejmuje wszystkie decyzje, za które kiedyś mam nadzieję, odpowie. Ty chyba o tym zapomniałeś, co?


Anuluj