UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech spier. .. ją, rolnicy nie są pępkiem świata, poprawę losu zwierząt PiS już miał wprowadzić 3 lata temu, ale się wycofał bo belzebub z Torunia się sprzeciwił, a PiS się kłania w pół temu bandycie, teraz rolnicy przypomnieli o sobie, nie raz przejeżdżam po wsiach to nie trudno zauważyć w jakich okropnych warunkach przebywają zwierzęta, co tak tym wsiunom i futerkowcom przeszkadza poprawienie bytu i losu zwierzętom?- a no to że trzeba będzie im zapewnić lepsze warunki pod groźbą kary, a te wsiuny traktują zwierzęta bardzo przedmiotowo, jeszcze odszkodowanie dostaną, a z jakiej racji, kto im kazał bogacić się i robić interesy na krzywdzie żywych istot?Jedyny Plus i to duży za "piątkę dla zwierząt"ma PiS ode mnie i nie tylko ode mnie, ale też od wielu którzy mają empatyczne serca i nie jest im obcy los zwierząt, zwłaszcza obrońcy ich praw.
Gosc7