UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zen - znowu Ty i Twoje brednie !!! Kasa z UE jest też kasą Polaków, czy wy w końcu to zrozumiecie "biedni"rolnicy???


Anuluj