UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zen - znowu Ty i Twoje brednie !!! Kasa z UE jest też kasą Polaków, czy wy w końcu to zrozumiecie "biedni"rolnicy???
Zen - znowu Ty i Twoje brednie !!! Kasa z UE jest też kasą Polaków, czy wy w końcu to zrozumiecie "biedni"rolnicy???