UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda wielką że przeciwko wsiunom nie wystąpili jeszcze obrońcy praw zwierząt i organizacje Viva-akcja dla zwierząt, patrzą na to z boku zamiast najazd zrobić na wieśniaków

Esmeraldaaaa

Anuluj