UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A mi się hamaki podobają. Wszystkie hamakopodobne atrakcje na placach zabaw są wspaniałe. Specjalnie jeżdżę po Elblągu i wyszukuję nowych miejsc do wypoczynku


Anuluj