A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Trochę za późno na głosowanie.
Brakuje tu jeszcze trochę palet na wzór warszawki. .. Na ulicach doły dziury że koła można pogubić a tu hamaki. To tak jak miałbym na działce pokrzywy i rozwiesił bym se nad nimi hamak.
oby to stało się miejscem noclegowym dla osób mających głupie pomysły na wydawanie naszej wspólnej kasy mieszkańców, wtedy to byłby pożytek nich olbrzymi
Czyw dobie covida korzystanie z hamakiw jest dozwolone i bezpieczne. Czy bedzie przy nich pkyn do dezynfekcji i czy trzeba z nik korzystac w maseczkach i rękawiczkach?
Bo Modrzewie to taka druga Majorka, tylko słońce nie dochodzi przez te stare drzewa i trochę trąca psią kupą
Nie przenoście nam stolicy do Elbląga :)))))). .. bo rura też może nie wytrzymać.
ale to my mieszkańcy tego okręgu w większości głosowaliśmy na hamaki bo tak chcieliśmy. Wy możecie u siebie głosować na lampy, parkingi itp
@zainteresujsię - Ja to tam kosiarom przejade, a co tam.
Czy nie ma poważniejszych tematów?
Hamaki dla tych co na kwarantannie. Bo inni muszą pracować. co firmę zamkniemy?a kto nygusow będzie utrzymywał.