UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Śmieszne to wszystko. Nasze władze, choć ciężko ich tak nazwać, wzięły się za inwestycje, które powierzchownie mają zaspakajać potrzeby mieszkańców. Potrzebne są konkrety! Co komu po hamakach, tym bardziej robionych na zimę. .. Na wszystko oczywiście potrzeba czasu, a procedury trwają. Po co takie słowa?! Obudzili się za późno z pomysłem. Moim zdaniem pomysł chybiony, a duże pieniądze zostały wydatkowane na coś, co nie będzie służyć mieszkańcom. Proszę pokazać co konkretnego w tym mieście zostało zrobione i mieszkańcy chętnie z tego korzystają!? Patrzycie tylko na to, co będzie dla was dużo tańsze, a będzie czym się "szczycić"w tzw. kampaniach.

Julietta

Anuluj