A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Bandyta dwuręki - hahahahahahahaha :)))
"Stan wojenny w Polsce nielegalnie wprowadziła grupa przestępcza pod kierunkiem Wojciecha Jaruzelskiego - uznał w czwartek Sąd Okręgowy w Warszawie i skazał na karę w zawieszeniu b. szefa MSW Czesława Kiszczaka. Uniewinniono b. I sekretarza KC PZPR Stanisława Kanię. "są ? byli i bedą
a to nie ten Alwaro co przyszedł z US co próbuje zarywać panny?
możesz rozwinąć temat?
W Elblagu nikt nie donosi i jest duze przyzwolenie spoleczna na patologie. To nie jest dobre. Donos jest najwyższa forma dojrzałości obywatelskiej.
Jeżeli został skazany, więc postąpił nielegalnie wbrew prawu, więc nie można mówić o legalności. Natomiast ten drugi nie jest bandytą ponieważ został uniewinniony.
Uuuuu
Dobry Kubuś widać z niego