31
15.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Bandyta dwuręki - hahahahahahahaha :)))
(2020.10.15)
"Stan wojenny w Polsce nielegalnie wprowadziła grupa przestępcza pod kierunkiem Wojciecha Jaruzelskiego - uznał w czwartek Sąd Okręgowy w Warszawie i skazał na karę w zawieszeniu b. szefa MSW Czesława Kiszczaka. Uniewinniono b. I sekretarza KC PZPR Stanisława Kanię. "są ? byli i bedą
(2020.10.15)
tak przypadkiem na youtubie natknalem sie na wypowiedz Michalkiewicza o smierci posla Rafała Wójcikowskiego i wedlug niego zginal bo gmerał przy ustawie hazardowej, a to ci dopiero teoria spiskowa dziejów
(2020.10.15)
jeszcze zywy mowi o demografi w 58 min: 58 sekundzie o tym ze natura w stanie nierownowagi moze sprezentuje nam patent na jej przywrocenie w postaci epidemi choroby dla ludzi starszych 2016 rok
(2020.10.16)
a to nie ten Alwaro co przyszedł z US co próbuje zarywać panny?
(2020.10.16)
możesz rozwinąć temat?
(2020.10.16)
W Elblagu nikt nie donosi i jest duze przyzwolenie spoleczna na patologie. To nie jest dobre. Donos jest najwyższa forma dojrzałości obywatelskiej.
Elektryczny ojczym (2020.10.16)
Jeżeli został skazany, więc postąpił nielegalnie wbrew prawu, więc nie można mówić o legalności. Natomiast ten drugi nie jest bandytą ponieważ został uniewinniony.
(2020.10.16)
Uuuuu
(2020.10.16)
Dobry Kubuś widać z niego
(2020.10.16)