A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy to ten przy ul. Kościuszki przy Bema?
@Wolfram - Nie, to ten przy Płk Dąbka albo krulewieckiej
a w braniewie punkty z automatami hulają, aż miło :)
wiadomo my polacy jesteśmy bardzo ciekawym narodem, nie wiem jakiego przedstawicielem jesteś ty narodu ale za pewne jesteś / wy jesteście jeszcze bardziej ciekawi, i jacy WY krzyczeli że mordują zwięrzęta ? i jaki wasz rząd ? a wasz to jaki ? aaaaa wiadomo wiadomo :D :D :D
W Pasłęku to samo. Ze dwa lata temu policja wyniosła kilka automatów to wstawili nowe. Wiadmo że wszystkie te maszyny służą do hazardu. Szkoda tych naiwniaków co myślą że na maszynach na dłuższą metę można wygrać
No na browarnej 43 w Elblągu w mieszkaniu prywatnym zabrali 6 automatach około 22.. Nielegalne kasyno było
@0000007 - To co oni przez całe lata zrobili, przy PIS to pikuś. Za same wiosenne wybory, no nie :)
A są legalni bandyci?
W Braniewie nie ma ani jednego punktu z automatami! Albo źle szukam i przez to muszę do Elbląga jeździć
Przeciez tego jest kilka punktow w miescie i po za nim w komorowie na stacji paliw oficjalnie i nikt z nich do tej pory niewidzial sluzby hehe z kartonu