Wybrany wątek opinii

kapuś
(2020.10.15)
W Elblagu nikt nie donosi i jest duze przyzwolenie spoleczna na patologie. To nie jest dobre. Donos jest najwyższa forma dojrzałości obywatelskiej.
Elektryczny ojczym (2020.10.16)
Powrót do komentarzy