Wybrany wątek opinii
kapuś
Do moderacji
Odpowiedz
12
21
W Elblagu nikt nie donosi i jest duze przyzwolenie spoleczna na patologie. To nie jest dobre. Donos jest najwyższa forma dojrzałości obywatelskiej.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0