Wybrany wątek opinii
a w braniewie punkty z automatami hulają, aż miło :)
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
W Braniewie nie ma ani jednego punktu z automatami! Albo źle szukam i przez to muszę do Elbląga jeździć
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Bandyta dwuręki - hahahahahahahaha :)))
Do moderacji
Odpowiedz
0
0