Wybrany wątek opinii

a w braniewie punkty z automatami hulają, aż miło :)
(2020.10.15)
W Braniewie nie ma ani jednego punktu z automatami! Albo źle szukam i przez to muszę do Elbląga jeździć
Bandyta dwuręki (2020.10.15)
@Bandyta dwuręki - hahahahahahahaha :)))
(2020.10.15)
Powrót do komentarzy