UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblagu nikt nie donosi i jest duze przyzwolenie spoleczna na patologie. To nie jest dobre. Donos jest najwyższa forma dojrzałości obywatelskiej.
Elektryczny ojczym
W Elblagu nikt nie donosi i jest duze przyzwolenie spoleczna na patologie. To nie jest dobre. Donos jest najwyższa forma dojrzałości obywatelskiej.
Elektryczny ojczym