UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblagu nikt nie donosi i jest duze przyzwolenie spoleczna na patologie. To nie jest dobre. Donos jest najwyższa forma dojrzałości obywatelskiej.

Elektryczny ojczym

Anuluj