Wybrany wątek opinii
Problemy Polski i Polaków :D:D nielegalnie maszyny do gier :D nielegalna gra w pokerka:D:D nielegalna gra hazardowa w necie :D:D nielegalny ubój rytualny :D nielegalna mamahuana :D nielegalny tv i radio w domu :D nielegalne agencje towarzyskie :D nielegalna dobudowa ganku w domu :D nielegalna wiata ogrodowa :D, za to legalnie działał amber goldman spółka z o. o. i fozz i różnie takie fajne rzeczy, a Sławomir N. i kolesie entertaiment limited corporation udowodnią zawsze i wszędzie przed każdym postępowym demokratycznym sądem że są fajni a KAS bedzie im bił brawo, polska to taki fajny kraj jak dobrze że demo-kracja jest po słusznej stronie :D no na razie to demo bo pełna wersję trzeba kupić na licencji a to nie są takie rzeczy, a kogo na to stać ?. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
15
5
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@0000007 - Wy Polacy jesteście ciekawym narodem. Gdy wprowadzali ubój rytualny, to krzyczeliście, że wyznawcy judaizmu i islamu brutalnie torturują i mordują zwierzęta. Gdy teraz Wasz rząd chce tego zabronić, to znowu narzekacie, żeby tego nie robił. To jak to w końcu jest?
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
@0000007 - To co oni przez całe lata zrobili, przy PIS to pikuś. Za same wiosenne wybory, no nie :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Do moderacji
Odpowiedz
0
0