UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przeciez tego jest kilka punktow w miescie i po za nim w komorowie na stacji paliw oficjalnie i nikt z nich do tej pory niewidzial sluzby hehe z kartonu

jaroslawww

Anuluj