UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przeciez tego jest kilka punktow w miescie i po za nim w komorowie na stacji paliw oficjalnie i nikt z nich do tej pory niewidzial sluzby hehe z kartonu
jaroslawww
Przeciez tego jest kilka punktow w miescie i po za nim w komorowie na stacji paliw oficjalnie i nikt z nich do tej pory niewidzial sluzby hehe z kartonu
jaroslawww