UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Braniewie nie ma ani jednego punktu z automatami! Albo źle szukam i przez to muszę do Elbląga jeździć
Bandyta dwuręki
W Braniewie nie ma ani jednego punktu z automatami! Albo źle szukam i przez to muszę do Elbląga jeździć
Bandyta dwuręki