A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Temat rzeka, super że ktoś podjął się debaty społecznej na tak ważne dla ludzi tematy
Polityk nie ma tylko w biurze siedzieć! Powinien wyjść do ludzi! Niestety w naszym kraju to jeszcze niezbyt popularne
A czytał Pan postulaty? Pkt 1 żadamy podniesienia debaty publicznej. Młodzi chcą być przede wszystkim wysłuchani
Świetny pomysł, udana debata! Czekam na więcej
Bardzo mądrze mówiła pani nauczycielka
A te komentarze chwalące polityka to chyba rodzina i peło pisało, ten sam styl, ta sama forma. Na zasadzie łubu dubu niech nan żyje. ..
I za to cenię Senatora, mało takich polityków w Elblągu, dobrze że nas reprezentuje taki człowiek
Gdybyśmy mieli więcej aktywnych ludzi jak pan Wcisła to może by nie uciekali
Rozmowa bardzo ciekawa, wnioski trochę gorzkie, aczkolwiek prawdziwe. Wierzę że przez takie działania uda się coś zmienić
Podobała mi się wypowiedź dziewczyny, która przeniosła się do E-ga z małej wioski. Często narzekamy że tu nie ma przyszłości, że ludzie stąd uciekają. .. wszystko zależy od perspektywy i zgadzam się, że Elbląg daje możliwość rozwoju