UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozmowa bardzo ciekawa, wnioski trochę gorzkie, aczkolwiek prawdziwe. Wierzę że przez takie działania uda się coś zmienić

Fyghh

Anuluj