A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
i znowu wiocha z tymi certyfikatami, Elbląg to stan psychiczny autorów tych pseudocertyfikatów, jakaś potrzeba ukryta wystawienia dokumentu wartego podtarcia sobie ty. ka,
I
@RyszardKlim - Skąd ten pesymizm i krytyka? Ktoś coś zorganizował okazał dobrą wolę i chęć współpracy, może zamiast krytykować warto docenić że są ludzie którzy mają chęci i są otwarci? Może to było dopiero pierwsze tego typu spotkanie? Może na kolejne zaproszeni zostanà seniorzy?
Takie rozmowy są potrzebne, więcej takich spotkań!
@RyszardKlim - Chyba Pan nie oglądał. ..
@RyszardKlim - Z takim podejściem "i tak nic się nie zmieni"dalej soedzielibyśmy w jaskiniach
Boże drogi, to nie czas na gadulstwo ale na działanie. Miasto upada, młodzi stąd uciekają, bo nie widzą perspektyw, a politycy urządzają dyskusję co zrobić, by młodych uaktywnić. Właśnie to ludzie żyjący z polityki, oplacani z budżetu, to, o czym mówiła jedna z uczestniczek, że trudno dojechać jej do miejsca pracy. Porażająca jest niewiedza polityków na temat potrzeb młodych ludzi skoro piastujac tyle lat publiczne funkcje jeszcze tego nie wiedzą. No cóż, a młodzi, jeszcze chcą wierzyć, że takie dyskusje mogą im jeszcze w czymś pomóc.
Fajnie że organizatorzy są zainteresowani współpracą, czekam na kolejną debatę
Super, zamiast, gadać i się mądrować trzeba działać! Działać wspólnie! Pierwsze kroki poczynione. Super! Gratulujè!
No właśnie dlatego spotkanie, bo politycy są świadomi swojej niewiedzy i chcą to zmienić, wysłuchać
Dobrze że są tacy politycy, którzy słuchajà