113
06.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szeroko poruszono temat szkoły i edukacji, słusznie w końcu młodzież spędza tam ogromnà część swojego życia
Dor (2020.10.06)

info

1  
  4
Bardzo dobry pomysł z tą debatą
(2020.10.06)

info

1  
  4
Daje do myślenia. .. .
Filipes (2020.10.06)

info

1  
  3
kreatywność i chęci są bardzo ważne, ale młodym trzeba stworzyć warunki żeby mogli tę kreatywność rozwijać
(2020.10.06)
Wysłuchać, nie zgadywać czego chcą, jak pomóc
Rafffi (2020.10.06)
Dialog prowadzi do zmian
(2020.10.06)

info

1  
  2
Jestem mamą nastolatek, dorastałam w późnym prlu i okresie transformacji. Dotąd myślałam, że moje córki majà lepiej, łatwiej niż moje pokolenie. Drzwi wszędzie otwarte, morze możliwości, świat w zasięgu ręki. Okazuje się że tak nie jest, młodzież ma wiele problemów z którymi się boryka, a które nam za młodu były zupełnie obce, bo rzeczywistość była zupełnie inna. Czasem nie potrafimy spojrzeć jako rodzice na to w ten sposób, brakuje nam dystansu, czasu, chęci. .. .a szkoda, bo mogłoby to dużo zmienić przede wszystkim w relacjach z dziećmi
Irmina (2020.10.06)
@Irmina - Wcale tak łatwo nie mają, duza presja na wyniki, sukces, za naszych czasów tego nie było
(2020.10.06)
Swiat jest bardziej brutalny
Irmina (2020.10.06)
Dobrze przemyślane i przeprowadzone spotkanie. Forma debaty bardzo fajna i przemawia do mnie. Zamiast pogadanki, wykładu głos oddano zaproszonym gościom. Takie spotkania powinny odbywać się na różne tematy lokalne i z przedstawicielami różnych grup społecznych
BGryls (2020.10.06)

info

2  
  4