A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szeroko poruszono temat szkoły i edukacji, słusznie w końcu młodzież spędza tam ogromnà część swojego życia
Bardzo dobry pomysł z tą debatą
Daje do myślenia. .. .
kreatywność i chęci są bardzo ważne, ale młodym trzeba stworzyć warunki żeby mogli tę kreatywność rozwijać
Wysłuchać, nie zgadywać czego chcą, jak pomóc
Dialog prowadzi do zmian
Jestem mamą nastolatek, dorastałam w późnym prlu i okresie transformacji. Dotąd myślałam, że moje córki majà lepiej, łatwiej niż moje pokolenie. Drzwi wszędzie otwarte, morze możliwości, świat w zasięgu ręki. Okazuje się że tak nie jest, młodzież ma wiele problemów z którymi się boryka, a które nam za młodu były zupełnie obce, bo rzeczywistość była zupełnie inna. Czasem nie potrafimy spojrzeć jako rodzice na to w ten sposób, brakuje nam dystansu, czasu, chęci. .. .a szkoda, bo mogłoby to dużo zmienić przede wszystkim w relacjach z dziećmi
@Irmina - Wcale tak łatwo nie mają, duza presja na wyniki, sukces, za naszych czasów tego nie było
Swiat jest bardziej brutalny
Dobrze przemyślane i przeprowadzone spotkanie. Forma debaty bardzo fajna i przemawia do mnie. Zamiast pogadanki, wykładu głos oddano zaproszonym gościom. Takie spotkania powinny odbywać się na różne tematy lokalne i z przedstawicielami różnych grup społecznych