UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podobała mi się wypowiedź dziewczyny, która przeniosła się do E-ga z małej wioski. Często narzekamy że tu nie ma przyszłości, że ludzie stąd uciekają. .. wszystko zależy od perspektywy i zgadzam się, że Elbląg daje możliwość rozwoju