UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Podobała mi się wypowiedź dziewczyny, która przeniosła się do E-ga z małej wioski. Często narzekamy że tu nie ma przyszłości, że ludzie stąd uciekają. .. wszystko zależy od perspektywy i zgadzam się, że Elbląg daje możliwość rozwoju