UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polityk nie ma tylko w biurze siedzieć! Powinien wyjść do ludzi! Niestety w naszym kraju to jeszcze niezbyt popularne
Polityk nie ma tylko w biurze siedzieć! Powinien wyjść do ludzi! Niestety w naszym kraju to jeszcze niezbyt popularne