UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Boże drogi, to nie czas na gadulstwo ale na działanie. Miasto upada, młodzi stąd uciekają, bo nie widzą perspektyw, a politycy urządzają dyskusję co zrobić, by młodych uaktywnić. Właśnie to ludzie żyjący z polityki, oplacani z budżetu, to, o czym mówiła jedna z uczestniczek, że trudno dojechać jej do miejsca pracy. Porażająca jest niewiedza polityków na temat potrzeb młodych ludzi skoro piastujac tyle lat publiczne funkcje jeszcze tego nie wiedzą. No cóż, a młodzi, jeszcze chcą wierzyć, że takie dyskusje mogą im jeszcze w czymś pomóc.