UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i znowu wiocha z tymi certyfikatami, Elbląg to stan psychiczny autorów tych pseudocertyfikatów, jakaś potrzeba ukryta wystawienia dokumentu wartego podtarcia sobie ty. ka, I
warteeejur
i znowu wiocha z tymi certyfikatami, Elbląg to stan psychiczny autorów tych pseudocertyfikatów, jakaś potrzeba ukryta wystawienia dokumentu wartego podtarcia sobie ty. ka, I
warteeejur