UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i znowu wiocha z tymi certyfikatami, Elbląg to stan psychiczny autorów tych pseudocertyfikatów, jakaś potrzeba ukryta wystawienia dokumentu wartego podtarcia sobie ty. ka, I

warteeejur

Anuluj