UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RyszardKlim - Skąd ten pesymizm i krytyka? Ktoś coś zorganizował okazał dobrą wolę i chęć współpracy, może zamiast krytykować warto docenić że są ludzie którzy mają chęci i są otwarci? Może to było dopiero pierwsze tego typu spotkanie? Może na kolejne zaproszeni zostanà seniorzy?