UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Boże drogi, to nie czas na gadulstwo ale na działanie. Miasto upada, młodzi stąd uciekają, bo nie widzą perspektyw, a politycy urządzają dyskusję co zrobić, by młodych uaktywnić. Właśnie to ludzie żyjący z polityki, oplacani z budżetu, to, o czym mówiła jedna z uczestniczek, że trudno dojechać jej do miejsca pracy. Porażająca jest niewiedza polityków na temat potrzeb młodych ludzi skoro piastujac tyle lat publiczne funkcje jeszcze tego nie wiedzą. No cóż, a młodzi, jeszcze chcą wierzyć, że takie dyskusje mogą im jeszcze w czymś pomóc.


Anuluj