113
06.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a tak na prawdę towarzysz z 1 strony napisał swój wywód rodem z 1947,wiadomo ma rację, tęczowe szeregi powiedzą wam jak być aktywnym i takie tam różne a towarzysze bedą siedzieć na straży i żreć i liczyć pieniążki i będą mieszkać w mieszkankach i domkach i jeździć audiczkami albo mercedesikami i będą nosić demokratyczne ubranka postępowe z nowego jorku i oslo za pieniążki, no bo im się przecież należy nie po to kończyli szkoły i kursy operacyjne za granicą u swoich mocodawców
007 (2020.10.06)

info

3  
  0
aaaa to ja już wiem o co chodziło : o to że młodzież jest nie aktywna i za 50zł nie lata po mieście i im plakatów nie rozwiesza i na wybory nie chodzi :D :D a nie ważne jaki ustrój panuje - porządek w papierach musi być :D bo co powie państwowa komisja wyborcza z kolesiami z odpowiednimi stopniami wojskowymi ????? jak porządku w papierach nie będzie ??? obrażą się może kto wie kto wie a z obrażonymi cięzko się rozmawia wiadomo a i przeprosić sie nie dadzą. .. ..
007 (2020.10.06)

info

4  
  2
Większego oszukańczego dziadostwa niż PIS, nie ma w Polsce, zobaczycie.
(2020.10.06)

info

1  
  3
Mam nadzieję, że nie dożyjemy czasów, w których senator będzie odpowiedzialny za to, do czego powołany jest samorząd.
spostrzegawczy (2020.10.06)
Młodziez nieaktywna ? chyba brak młodzieży po szkole średniej uciakają na studia do większych miast i już nie wracają bo brak pracy perspektyw i rozwoju a zarobki 3 albo 4 krotnie mniejsze niz choćby w trójmieście
kim (2020.10.06)

info

4  
  0
Podopbało mi się że politycy mało udzielali się w dyskusji, a głównie słuchali. Taki był cel spotkania i udało się go osiągnąć. Ciekawa debata
(2020.10.06)

info

1  
  2
Mam nadzieję iż nie było to jednorazowe spotkanie i na tym się nie zakończy. Super pomysł, rozmowa ciekawa. Widać było jak różnica pokoleniowa wpływa na postrzeganie rzeczywistości
(2020.10.06)

info

2  
  3
Bardzo mądre słowa pani psycholog
(2020.10.06)

info

3  
  3
Swietna wypowiedź Pani Majchrzak - nauczycielki. Obyśmy mieli więcej nauczycieli myślących w ten sposób!
(2020.10.06)

info

3  
  3
Dużo mówiono na temat edukacji, ale i problemów dzisiejszej młodzieży. Ciekawa debata, szczera, otwarta
(2020.10.06)

info

2  
  2