UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podopbało mi się że politycy mało udzielali się w dyskusji, a głównie słuchali. Taki był cel spotkania i udało się go osiągnąć. Ciekawa debata
Podopbało mi się że politycy mało udzielali się w dyskusji, a głównie słuchali. Taki był cel spotkania i udało się go osiągnąć. Ciekawa debata