UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podopbało mi się że politycy mało udzielali się w dyskusji, a głównie słuchali. Taki był cel spotkania i udało się go osiągnąć. Ciekawa debata


Anuluj