UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a tak na prawdę towarzysz z 1 strony napisał swój wywód rodem z 1947,wiadomo ma rację, tęczowe szeregi powiedzą wam jak być aktywnym i takie tam różne a towarzysze bedą siedzieć na straży i żreć i liczyć pieniążki i będą mieszkać w mieszkankach i domkach i jeździć audiczkami albo mercedesikami i będą nosić demokratyczne ubranka postępowe z nowego jorku i oslo za pieniążki, no bo im się przecież należy nie po to kończyli szkoły i kursy operacyjne za granicą u swoich mocodawców
007