UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Młodziez nieaktywna ? chyba brak młodzieży po szkole średniej uciakają na studia do większych miast i już nie wracają bo brak pracy perspektyw i rozwoju a zarobki 3 albo 4 krotnie mniejsze niz choćby w trójmieście

kim

Anuluj