113
06.10.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
.. ."- Dzisiejsza młodzież jest wychowywana przez osoby ukształtowane w innym świecie – zaznaczała Ewelina Majchrzak. .. ". Jeżeli tak mówi nauczycielka, to co ta pani jeszcze robi w szkole? Jak się nie ma wspólnego języka z młodymi osobami to trzeba proszę Pani zmienić zawód i to natychmiast. Natomiast młodzież przynajmniej w Elblągu nie ma możliwości się rozwijać zgodnie ze swoimi potrzebami. Elbląg - chociaż - jest PWSZ to nie jest ośrodkiem akademickim. Młodzi studiują i pracują w większych aglomeracjach bo tam się realizują. Swoje miasto najczęściej traktują jako "sypialnię", nie mając czasu na chociażby tzw. "politykowanie". No i gdzie te autorytety?
kiki (2020.10.06)

info

6  
  1
@prezes_jarosław - Zawsze mówiłem, że od wieków, celem kleru tu panującego z ich lizusami politykami, jest pomnażanie ciemnoty. Gdyż ciemnota jak plastelina, cwaniakom kształtować się pozwala bez najmniejszych problemów. .
(2020.10.06)
@wodnik - Dokładnie.
(2020.10.06)
@homomomini - Ja nie neguje samej ideii tego spotkania tylko chodzi o to żeby to nie było gadanie dla samego gadania. Z tego spotkania powinny wyniknąć konkretne działania a wątpię by tak było. PO i władze miasta już od dawna nie maja nic ciekawego do zaproponowania młodym ludziom w Elblągu. Dla tego mamy ciągły odpływ młodych ludzi z miasta.
Głos Referendum (2020.10.06)
@RobertKoliński - Na obrazku : "niewoli kredytowej", czy jak podpisujesz kredyt to Ci każą czy to z własnej woli? Ja bym chciał żeby Państwo trzymało się ode mnie z daleka a nie wtrącało we wszystko. Jak nie chcesz kredytu to sobie odłóż. Jak nie masz środków to zainwestuj w swój rozwój, nie potrafisz znaleźć dobrzej płatnej pracy, zrób własny biznes. itp itd. Dlatego nie rozumiem czyli kredyty złe. .. Wyjaśnij mi jak wrócisz z pracy jaka to logika rządzi tym obrazkiem.
Tralala (2020.10.06)
Odpowiedź na pytanie dlaczego młodzi nie są aktywni jest zawarta w 21 postulatach młodych ludzi. Wystarczy je realizować a będzie inaczej.
Cz (2020.10.06)

info

1  
  2
@spostrzegawczy - Fakt ruszyl sie chociaz on jeden. szkoda ze nie spowodowal zeby miasto dostalo bezzwrotna dotacje na budownictwo socjalne. Szkoda. Rece opadaja i inne czesci ciala.
(2020.10.06)
podejrzewam, że aktywność mlodzieży / osoby do 35 roku życia / zależy od miejsca zamieszkania. W tym spotkaniu pewnie chodzilo głównie o Elbląg. , ktory z roku na rok staje się dla mlodych miastem przechodnim. tu robią maturę i wyjeżdzają na studia i już raczej nie wracają, bo nie ma tu pracy dla osób z wyższym wyksztalceniem. Dopóki to się nie zmieni odplyw tzw. inteligencji będzie coraz większy. .a Elbląg będzie coraz większą prowincją. Jedynym realnym sposobem na odwrócenie tego niebezpiecznego trendu będzie zrealizowanie obietnicy Prawa i Sprawiedliwości o przywróceniu 49 województw.
(2020.10.06)

info

3  
  0
szkoda, że poslowie PiS nie zostali zaproszeni na to spotkanie. Poseł Krasulski, ktory od 5 kadencji nie zabrał głosu z mównicy sejmowej mialby pewnie okazję do wypowiedzenia się, a przecież nikt tak jak panowie Krasulski i Wilk mogliby dużo zrobić dla naszego miasta. , gdyby oczywiscie chcieli.
(2020.10.06)

info

5  
  3
ale o jakiej aktywności tutaj jest mowa ? sami fachowcy z Peło :D wiadomo, oni wam powiedzą jak być aktywnym :D we wszystkich wymiarach :D żałosne polaczkowanie
007 (2020.10.06)

info

5  
  0