UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Młodziez nieaktywna ? chyba brak młodzieży po szkole średniej uciakają na studia do większych miast i już nie wracają bo brak pracy perspektyw i rozwoju a zarobki 3 albo 4 krotnie mniejsze niz choćby w trójmieście

kim