UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
podejrzewam, że aktywność mlodzieży / osoby do 35 roku życia / zależy od miejsca zamieszkania. W tym spotkaniu pewnie chodzilo głównie o Elbląg. , ktory z roku na rok staje się dla mlodych miastem przechodnim. tu robią maturę i wyjeżdzają na studia i już raczej nie wracają, bo nie ma tu pracy dla osób z wyższym wyksztalceniem. Dopóki to się nie zmieni odplyw tzw. inteligencji będzie coraz większy. .a Elbląg będzie coraz większą prowincją. Jedynym realnym sposobem na odwrócenie tego niebezpiecznego trendu będzie zrealizowanie obietnicy Prawa i Sprawiedliwości o przywróceniu 49 województw.