UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
szkoda, że poslowie PiS nie zostali zaproszeni na to spotkanie. Poseł Krasulski, ktory od 5 kadencji nie zabrał głosu z mównicy sejmowej mialby pewnie okazję do wypowiedzenia się, a przecież nikt tak jak panowie Krasulski i Wilk mogliby dużo zrobić dla naszego miasta. , gdyby oczywiscie chcieli.