UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szkoda, że poslowie PiS nie zostali zaproszeni na to spotkanie. Poseł Krasulski, ktory od 5 kadencji nie zabrał głosu z mównicy sejmowej mialby pewnie okazję do wypowiedzenia się, a przecież nikt tak jak panowie Krasulski i Wilk mogliby dużo zrobić dla naszego miasta. , gdyby oczywiscie chcieli.