UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@homomomini - Ja nie neguje samej ideii tego spotkania tylko chodzi o to żeby to nie było gadanie dla samego gadania. Z tego spotkania powinny wyniknąć konkretne działania a wątpię by tak było. PO i władze miasta już od dawna nie maja nic ciekawego do zaproponowania młodym ludziom w Elblągu. Dla tego mamy ciągły odpływ młodych ludzi z miasta.

Głos Referendum