A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@XDxd - aby do emerytury
Dzięki wam uczniowie a ten z P O i PSL i SLD to powinni się wstydzić że gawno organizują. Ci uczniowie są świetni razem z wychowawcą.
Za co płacą pensje po 10 tys zl tym wice.
A gdzie Nissan i reszta tej bandy z ratusza jest każdego 11 Lipca w rocznicę ukraińskiego ludobójstwa Polaków na Wołyniu?
Czy wtedy nagle nie mają czasu i nic nie są winni tamtym Polakom pomordowanym przez banderowcow?
Dzisiaj wojska Macierewicza, to potencjalni bohaterowie, jak rozkaże im walczyć gdy będzie to bez sensu, jak przez kilkaset lat w historii Polski. Będziemy ich też czcili, ale Macierewicz za to nie zostanie skazany, jak jego poprzednicy którzy wysyłali Polaków z kosami na armię carską, niepotrzebne zdobywanie Monte Cassino / Bóg skarał Panią Anders za tatusia bo ostatnio połamała się tam / czy wysyłanie kwiatu młodzieży polskiej na Tygrysy z Visami. ..
@ Amen.
Czczenie takich bohaterów, wymyślają ci którzy wysłali ich na bezsensowną śmierć, chcąc zmazać swoje winy.
@ Amos Komeński.
"Tak rozbudowane państwo podziemne nie powstało w żadnym innym okupowanym kraju – mówił Michał Missan, "I co z tego?
@ ""dali dyla i przezyli, tych co sie dali zlapac odkopano z sowiecką kulą w glowie, ""hmmm wstyd- ---tych o których ktoś tak napisał wprowadzili w błąd ci co uciekli w innym kierunku. Psychol Stalin dokonał po prostu zemsty za baty w wojnie bolszewickiej i za to jak zostali potraktowani jeńcy radzieccy przez tych szlachetnych i bogobojnych co w 39.dali dyla z całym swoim majątkiem i przeżyli, najwięksi krzykacze, oni faktycznie za Polskę nie oddali ani guzika-HAŃBA. PS- podpisujcie się pod swoimi pracami, łatwiej jest uzupełnić opinię lub zanegować fałszywe przemyślenia.
"dali dyla i przezyli, tych co sie dali zlapac odkopano z sowiecką kulą w glowie"- Wielu tchórzy-cwaniaków przeżywa, o to im chodzi. Te władze były doskonałym tego przykładem. Od 6 gdy zwiali, do 17 września kiedy ruscy zaatakowali minęło 11 dni. Nędzne tchórzostwo władz państwowych i kościelnych w 1939 roku, przyczyniło się do drastycznego upadku morale wśród wojsk bohatersko walczących. Powtarzam - WSTYD i HAŃBA
Naród, który świętuje i upamiętnia swoje klęski, zapominając o sukcesach, jest narodem umierającym.