A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
tylko latają i świętują urzędasy
Bzdura.
A to. .. .Prymas dowodził armią ?????
@A_L - "Prymas dowodził armią ?"- A nie miał wpływu, i dziś też nie ma?
@A_L - "Prymas dowodził armią?"Ale na praktycznie każdej defiladzie stał na trybunie, hehe
Jesteśmy winni bohaterom pamięć, lecz przy okazji nie musimy się LANSOWAĆ!
"Jesteśmy winni bohaterom pamięć"- Pamiętajmy - BOHATEROM, nie cwaniakom.
"Jesteśmy winni bohaterom pamięć, lecz przy okazji nie musimy się LANSOWAĆ!"- A jak pisy się tak lansują, to wtedy jest ok?
W Kraśniku USB zlikwidowali. ..
LPG oraz 5G a także Wi-Fi, na nastepnej Radzie mają procedować o wolnej strefie od UFO. .. Wspaniałe jest tam spoleczeństwo takie otwarte i wykształcone. .. a program na najblizsze lata to zwijanie asfaltu jak brukowana ulica jest o wiele lepsza. ..