UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A gdzie Nissan i reszta tej bandy z ratusza jest każdego 11 Lipca w rocznicę ukraińskiego ludobójstwa Polaków na Wołyniu? Czy wtedy nagle nie mają czasu i nic nie są winni tamtym Polakom pomordowanym przez banderowcow?

Black