UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ ""dali dyla i przezyli, tych co sie dali zlapac odkopano z sowiecką kulą w glowie, ""hmmm wstyd- ---tych o których ktoś tak napisał wprowadzili w błąd ci co uciekli w innym kierunku. Psychol Stalin dokonał po prostu zemsty za baty w wojnie bolszewickiej i za to jak zostali potraktowani jeńcy radzieccy przez tych szlachetnych i bogobojnych co w 39.dali dyla z całym swoim majątkiem i przeżyli, najwięksi krzykacze, oni faktycznie za Polskę nie oddali ani guzika-HAŃBA. PS- podpisujcie się pod swoimi pracami, łatwiej jest uzupełnić opinię lub zanegować fałszywe przemyślenia.

arch x

Anuluj