UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie Nissan i reszta tej bandy z ratusza jest każdego 11 Lipca w rocznicę ukraińskiego ludobójstwa Polaków na Wołyniu? Czy wtedy nagle nie mają czasu i nic nie są winni tamtym Polakom pomordowanym przez banderowcow?
Black